Герб

У К Р А Ї Н А
Р І Ш Е Н Н Я
XIX - СЕСІЇ СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
VII -го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від „25” червня 2018 р. № 20
м. Сколе

Про обрання лічильної комісії

 

Відповідно до Регламенту роботи Сколівської  міської ради, для визначення і узагальнення результатів таємного голосування на сесії щодо дострокового припинення повноважень секретаря Сколівської міської ради  Щуревич Ольги Романівни,  відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія Сколівської міської ради -

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Обрати лічильну комісію для таємного голосування за дострокове припинення повноважень секретаря Сколівської міської ради Щуревич О.Р.  в складі трьох депутатів:

 

  • Бондар Оксана Іванівна,
  • Трепак Михайло Адамович,
  • Трубич Інна Романівна.

 

 

 

Міський голова                                                              Москаль В.Б.

 

 

Протокол

поіменного голосування на позачерговій ХІХ сесії VII скликання

 

" Про  обрання лічильної  комісії"

від 25 червня 2018 року                                                                                      м.Сколе

 

Обрано депутатів — 22

Зареєстровано депутатів— 12

Присутні депутати — 12

"За" — 13

"Проти" —0

"Утримався" — 0

"Не голосувало" - 0

Відсутні — 10

 

ПРИМІТКА: при підрахунку голосів враховано голос міського голови Москаля Володимира Богдановича.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по – батькові депутата

Результат

1

Багрінець Мирослава Степанівна

за

2

Боднар Оксана Іванівна

за

3

Височанський Михайло Михайлович

за

4

Василів Юрій Михайлович

відсутній

5

Гирович Іван Степанович

відсутній

6

Дмитрух Дмитро Дмитрович

відсутній

7

Дмитришин Надія Михайлівна

за

8

Дуля Валерій Віталійович

відсутній

9

Зінкевич Роман Орестович

за

10

Зінкевич Ярослав Богданович

за

11

Кушней Роман Олегович

за

12

Лешко Маріанна Йосипівна

відсутня

13

Москаль Богдан Володимирович

за

14

Савчин Ігор Богданович

за

15

Малетич Олег Несторович

відсутній

16

Скольський Петро Ігорович

відсутній

17

Спутаник Роман Володимирович

за

18

Тренич Олексій Васильович

відсутній

19

Трепак Михайло Адамович

за

20

Трубич Інна Романівна

за

21

Ушневич Роман Михайлович

відсутній

22

Щуревич Ольга Романівна

відсутня

 

Секретар засідання         Дмитришин Н.М.

 

Лічильна комісія: Спутаник Р.В., Савчин І.Б.