Герб

У К Р А Ї Н А
Р І Ш Е Н Н Я
XII - СЕСІЇ СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
VII -го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від „02” серпня 2017 р. № 8
м. Сколе

Про розгляд подання
Стрийської місцевої прокуратури

 

Заслухавши інформацію секретаря Сколівської міської ради  Щуревич О.Р. щодо Подання в порядку ч.3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» Сколівського відділу Стрийської місцевої прокуратури ,а саме щодо  здійснення заходів відносно депутатів Сколівської міської ради, які всупереч ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» ( далі Закону)  не в повній мірі відобразили інформацію у своїх деклараціях або не подали такої у відповідні строки згідно чинного законодавства,  враховуючи  ч. 1 ст. 45, п. п. 1, 2 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сесія Сколівської міської ради:

                                                  

                                  ВИРІШИЛА:
           1. Взяти до відома подання в порядку ч.3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» Сколівського відділу Стрийської місцевої прокуратури від 03.07.2017 року.

2. Депутату Сколівської міської  ради  Дулі В.В. подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

3. Депутатам Сколівської міської ради : Спутанику Р.В., Гировичу І.С., Дмитруху Д.Д., Треничу О.В., Ушневичу Р.М., Бондар О.І., Василів Ю.М., Щуревич О.Р. подати нову декларацію за період не охоплений попереднім і зазначити  про те, що вони є депутатами міської ради.

4. Депутатам Трубич І.Р., Трепаку М.А., Скольському П. І., Василіву Ю.М., Щуревич О. Р., які зареєстровані і проживають в м.Сколе  подати нову декларацію, за період не охоплений попереднім і зазначити в своїх деклараціях  майно , що знаходиться у них в оренді чи на іншому праві  користування, незалежно від форми укладання правочину , внаслідок якого набуте таке право.

5.    Деклараці. особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування подати в період до 01.09.2017 року депутатам зазначеним в п. п.  2,3,4.

6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                    В.Б. Москаль