Герб

У К Р А Ї Н А
Р І Ш Е Н Н Я
IX - СЕСІЇ СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
VII -го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ
від „16” березня 2017 р. № 121
м. Сколе

Про звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України

 

  Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Сколівської міської ради

в и р і ш и л а :

1.      Схвалити текст звернення Сколівської міської ради Львівської області  до Президента України, голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо ситуації, яка склалася навколо блокування тимчасово окупованих територій

2.      Секретарю Сколівської міської ради забезпечити  направлення рішення та додатку до нього до Президента України, Прем’єр – міністра України,  голови Верховної Ради України, щодо ситуації, яка склалася навколо блокування тимчасово окупованих територій

3.      Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                                      В.Б. Москаль

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до рішення Сколівської міської  ради

від 16 березня 2017 року № 105

Звернення

Сколівської міської ради Львівської області  

до Президента України, голови Верховної Ради України

та Прем’єр-міністра України

 

«Сколівська міська рада Львівської  області вважає неприпустимим застосування сили щодо учасників блокади торгівлі з окупантами. Рішення піти зі зброєю проти українців вважаємо недалекоглядним і цинічним. 

Проте, внаслідок тиску суспільства та майже двомісячної блокади торгівлі, Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення від 15.03.2017 року, яке дає шанс на цивілізоване обмеження торгівлі з окупантом та врегулювання ситуації.

Ми закликаємо  громадськість контролювати реалізацію вказаного документу. При цьому вважаємо, що жодним чином не можна ставити питання відновлення торгівлі в залежність від того, чи буде повернуто підприємства олігархічним та клановим групам.

У зв’язку із силовим розгоном блокади, тимчасовим припиненням торгівлі з ОРДЛО, невирішеним питанням українських полонених та ускладненим доступом волонтерів у зону проведення АТО, ми, депутати Сколівської міської ради Львівської області, вимагаємо:

-         Провести розслідування, встановити і покарати, відповідно до чинного законодавства осіб, які дали та виконували наказ розігнати блокаду силовим методом;

-         У найшвидші терміни вжити належних заходів для звільнення всіх без винятку українських полонених

-         Розробити комплекс законодавчих заходів, зокрема Закони України про тимчасово окуповані території, відновлення територіальної цілісності та дії Конституції України на всій території Держави;

-         Прийняти постанову Верховної Ради України про створення тимчасової слідчої комісії з питань перевірки постачань товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані території;

-         Привести урядові документи у відповідність до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.03.2017 року.

-         Прийняти комплекс законодавчих та нормативних актів щодо припинення економічних відносин з тимчасово окупованими територіями, а також встановлення заборон на торгівлю товарами російського виробництва, аж до повного розриву торгово-економічних відносин із Російською Федерацією.

-         Не ухвалювати та скасувати вже прийняті необґрунтовані обмеження для в’їзду волонтерів у зону АТО.

-         Напрацювати комплекс заходів щодо створення умов для переходу під контроль Держави підприємств, фінансових установ, котрі мають стратегічне значення для життєзабезпечення галузей економіки України, а сьогодні перебувають у власності агресора.

-         Усі органи влади та місцевого самоврядування, усі політичні партії повинні бути разом з громадою. Лише в єдності наших помислів і дій ми зможемо зберегти незалежність України та побудувати міцну, сучасну, сильну й самостійну Україну».

Прийнято на ІХ черговій сесії

Сколівської міської  ради  VII скликання   16 березня 2017 року