Біографія

Міський головаМоскаль Володимир Богданович, народився 29 жовтня 1976 року в м.Сколе Львівської області , в сім‘ї робітників, українець.

Мати - Москаль Богданна Павлівна, українка . Батько - Москаль Богдан Володимирович, українець.

З 1983 року по 1993 рік навчався в Сколівській середній школі № 1. За час навчання в школі паралельно , з 1987 року по 1991 рік, навчався в музичній школі м.Сколе - клас акордеону.

В 1993 році поступив в академію ветеринарної медицини ім.С.Гжицького , на факультет менеджменту, яку закінчив в 1998 році. Після закінчення академії, протягом року, проходив практику в ТЗОВ “ Крістоф “, яке спеціалізувалося на роздрібній торгівлі паливо-мастильними матеріалами.

З листопада 1999 року по 2010 рік зареєстрований, як суб‘єкт підприємницької діяльності - фізична особа. Протягом вказаного часу проводив діяльність у сферах: роздрібної торгівлі паливо – мастильними матеріалами, громадського харчування, роздрібної торгівлі напоями та продуктами. За період ведення підприємницької діяльності, мною були створені робочі місця, де в різний час працювали від трьох до сорока працівників. За час ведення підприємницької діяльності, ним, сплачувалися всі належні до сплати податки та збори, що було відмічено, в вересні 2005 року, Львівською обласною державною адміністрацією та вручено почесну грамоту, як переможцю обласного конкурсу на звання “Кращий молодий підприємець Львівщини“ та з нагоди професійного свята – Дня підприємця.

Одружений, дружина – Москаль Уляна Василівна. Діти : сини – Москаль Святослав, Москаль Петро.

Проживаю за адресою : Львівська область, м.Сколе, вул.С.Крушельницької, 3.